Dual iónové cleanse detoxikačný foot spa vodíka stroj pre dve osoby v rovnakom čase, s ďaleko infračervené vykurovanie pásy

  • €155.83
  • €101.29  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Dual iónové cleanse detoxikačný foot spa vodíka stroj pre dve osoby v rovnakom čase, s ďaleko infračervené vykurovanie pásy

Vitajte v našom obchode! Ak chcete oder viac,prosím, kontaktujte nás pre viac zliav.

Najdôležitejšie budete musieť venovať pozornosť, je, že prosím, nepridávajte soľ vo vode na začiatku,dodržte, prosím, O aktuálnej hodnote,ak je táto hodnota pod 1.2,môžete pridať soľ, kúsok po kúsku, až hodnoty nad 1.2,na hodnotu medzi 1.2-1.8 je lepšie,ak hodnota je príliš vysoká,stroj bude alarm a prestať fungovať,ak hodnota je príliš nízky,vody sa nezmení farbu.

Ak máte akékoľvek otázky,neváhajte a kontaktujte nás,odpovieme vám čo najskôr.

Ďakujem vám veľmi pekne!

Kúpeľ Nôh Bunky, Čistí Salón Spa Stroj

Balenie podrobnosti:

1. 1 kus hlavný detox nohy spa stroj;

2. 2 kus čierny okrúhly ion polia

3. 2 kus ďaleko infračerveným lúčom, kúrenie pásy

4. 1 kus pokyn kniha

5. 2 kus anti-statické zápästie kapiel

6. nabitý farebné políčko

Znalosti:

Má detox nohy spa patria do zdravotníckeho zariadenia? detox nohy spa nepatrí k zdravotníckym prístrojom. To je zdravotnícky prístroj. To je dobré pre zdravie, choroby, prevencia, anti-aging, krása, chudnutie a odoláva sub-zdravia a predčasnej senility.

Aký druh zdravotníckeho zariadenia je detox nohy spa ? detox nohy spa all-okolo potravín-kúpanie terapia zariadenie pre čistenie energie. V poslednej dobe sa tento prístroj je veľmi populárny vo vyspelých Európskych a Amerických krajín. Jeho cieľom je rovnaký ako tieto teší SPA, hotspring vaňa, pohybu a cvičenia Qigong ísť po zdravia. To cítite relaxačné a energický po kúpaní. Prirodzené energie, vody, odstránenie odpadu z tela. To je tak dobré, ako piť viac vody pre zdravie. To môže dosiahnuť všetky-kolo zdravia účel po použití pre dlhodobé.

Prečo ľudia potrebujú detoxikácia? Už niekoľko desaťročí, s rozvojom vedy, tam sú všetky druhy teórií o ochorení a caducity. Ruský biológ a physiologist, Metchnikoff, víťaz Nobelovej Ceny za Medicínu, povedal vo svojej teórii tela chronickej otravy, všetky druhy toxínov v organizme prinesie chronickej otravy. Je to hlavný faktor, že ľudia vždy trpia ochorení a predčasnej senility.

Zahraničnej zdravotnej starostlivosti odborníkov a vedcov povedal, ak jeden národ nemá udržať zdravé stravovacie štandardu a životných spôsobov a nemá umývanie často tela pravidelne, musí tam byť okolo 5 kg. Toxín nahromadené v jeho tele. Môžeme povedať, že každý má toxín v jeho tele. Pre dospelých, tam je okolo 3 kg.~25 kg. Toxín distribuované v rôznych orgánoch, vrátane každej bunky v krvi, lymfy a kože. Ruska a Ukrajiny známych odborníkov v detoxikácia získať nasledujúce záver na základe detoxikácia praxe pre mnohých pacientov v rokoch. Po všetkých-okolo detoxikácia organizmu pacienta v mnohých krát, dostali nasledujúce údaje. Z čriev, odstrániť 1kg. Z stale výkalov; Z pečene, cholecyst a žlčových ciest, odstrániť 0,5 kg kameňa, cholesterin embolus, alebo nejaké vlákno alebo plátok veci; Zo všetkých artróza, odstrániť 0,3 kg anorganické soli; Odstrániť 1.2 kg ostatných odpadov (vyrobené pitie, jedlo, chlóru a dusičnan atď.). Nakoniec, 3kg~5 kg toxín môže byť odstránený z rôznych ľudí, tým vyššie prostriedkami. Medzitým hmotnosť sa zníži 3 kg~5 kg. Preto spôsob, ako udržať dobré zdravie je detoxikácie v tele a každý musí na detoxikáciu.

Nemá každý má toxín? Áno. Každý orgán má toxínov v rôznych stupňov. Toxín pochádza z znečisťovania životného prostredia a potravín, odpadov z metabolizmu. Keďže narodeniny oslávil na zemi, ľudia potrebujú dýchať, piť, jesť. Spolu s rastom, ľudia budú staré. Preto, ak nažive, budeme mať toxínov v našom tele.

Ako sudca nie je toxínov v tele? Čo je príznak ak čriev toxín, kožu toxínov a krvi toxínov v tele? Problém vždy začína z rozdielu tela, ktorá vždy je začiatkom mnohých chorôb. 1. Čreva toxín od coprostasis. Po toxín je čerpaná v črevách, je príznakom coprostasis, nafúknuté brucho, halitosis, spot, nespavosť a emaciation. 2. Kožu toxínov od pórov, blokovanie, takže je ľahké sa dostať chlad a choroby a zníženie imunity. Nečistoty, pigment a škvrna na koži. 3. Krvný jed, aby krv nie je plynulý. Krvný cukor, tuk a cholesterin nazbierané na cievnu stenu tvoria arteriosklerózy a nestabilný krvný tlak atď. Príliš veľa kyseliny bolesti-navodenie častíc v krvi spôsobujú bolesti a reumatizmus, atď. Všetky tieto príznak znamená príliš veľa toxínov a choroby sa začína.

To, čo spôsobuje toxín? Z potravín, počas metabolizmu, tuk, bielkoviny a cukor atď môžu generovať odpadu. To je čo povedať, jedlo spôsobuje toxín po trávenie. A prídavných látok a pesticídov zvyšky medzi potravín je tiež zdrojom toxínov. Mäso, olej potravín a penisu je poškodenie trávenia systému. Toxín sa nedá ľahko odstrániť. Z prostredia, znečistenie ovzdušia, elektronické žiarenia, všetky druhy chemických látok, záťah metal byť vdýchnutá do tela a produkciu škodlivých toxínov. Z návyky, v dnešnej dobe, rýchlo obývacia rytmus života v meste, nedostatok športových, nepravidelné obývacia ovplyvniť funkciu orgánov a nižšie self-detoxikačnú schopnosť. Výskum ukazuje, nahromadený stres spôsobuje endocrinological porucha s predčasným senility a chorôb.

Štítky: elektrické nohy masér, ďaleko infračervené tepelné terapie, nohy teplejšie, nohy detox stroj, maguru, detox spa ion, alkalin vody, detox spa, scholl foot spa stroj, nohy spa.


  • Aplikácia: Nohy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Kompozitný Materiál
  • Názov Značky: YUKUI
  • Číslo Modelu: GP808D
  • Položka Druh: Masáže & Relax

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]