NJM1109 digitálne ovládanie hlasitosti vpredu fáze pred streľby fáze zosilňovač tón panel 12V skončil HIFI

  • €17.37  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Digitálne Riadený Stereo Elektronické Audio Volume Control Board VC04 - NJM1109

Vlastnosti: Veľkosť:

Ovládanie hlasitosti Stravovanie: 3.6 x 2.7 cm

Dekódovanie Stravovanie: 2 x 1,5 x1.7 palcov Široký Rozsah Kontroly: -107.5 dB na 10dB

Presnosť: 1dB/krok

Výstup Hluku Napätie: 15.89 ṁv

THD+N: 0.0327%

SNR: 92.2 dB

Jediný, ktorý sa Skončil Audio Signálu Vstup a Výstup

LED Indikátor Stavu

Flexibilné Pripojenie a Jednoduchá Inštalácia

Výhody:

Vysoká Kvalita Zvuku

Každá rada je starostlivo navrhnutý našimi kvalifikovaných inžinierov a skvele vyladený pre niekoľko verzií pred uvoľnená a môžu ponúknuť takmer najlepší výkon pôvodný čip. Jednoduché integrované, RCA rozhranie a 3,5 mm jack boli poskytnuté spolu, 4pin PH alebo PX štýl audio rozhranie pre vnútorné spojenie je tiež štandardné konfigurácie pre OEM aplikácie, poskytujeme bohatý kábel riešenia reduct zákazníka montáž čas.

Jeden (Asymetrické) Zdroj Napájania

Všetky Istý, Elektronika ovládanie hlasitosti produkty použitie jednotného napájanie znížiť zložitosť systému. Všetky napájacie lišty potrebné pre tieto dosky sú vytvorené na palube.

Jednoduché pre Integráciu

Tento produkt seriál je postavený 5 digitálne riadené elektrické ovládanie hlasitosti dosky, a každý z nich má osobitný charakter. Na M62429 založené ovládanie hlasitosti modulu (VC01) môže byť prijatý do veľa Istí, Elektronika, audio zosilňovač dosky s dvojriadkový DIP ako rozhranie. Na M62429 založené ovládanie hlasitosti rady(VC02) poskytuje najlepšie ceny a stojí len $7.99. To môže poskytnúť vstupná úroveň výkonu. Na PT2259 ovládanie hlasitosti rady(VC03) poskytuje vyšší SNR v porovnaní s M62429 riešenie, SNR bol zvýšený z 93dB na 100dB. Na NJM1109 riešenie má takmer rovnaký výkon ako M62429, a má integrovaný slúchadlá zosilňovač, vstavaný 3,5 mm port môže riadiť zaťaženie tak nízke, ako 16 ohm.(RCA port má odpor s 1k ohm v sérii.) Na PGA2311 riešenie dostal najlepší výkon, má SNR tak vysoko, ako 108dB v reálnom prostredí, na palube DC/DC poskytuje symetrické napájanie a zvlnenie bolo extrémne nízke Istí, že Elektronika je špeciálny dizajn. To nemôže riadiť slúchadlami, ale má nízky impedancia výstupu, impedancia výstupu bol tak nízke, ako 1k ohm. Zisk bol obmedzený na 10dB, aby sa zabránilo poškodeniu zákazníka zariadení v NJM1109 a PGA2311 dosky, je to o 3V/V napätie zisk a dosť pre väčšinu mobilných zariadení výstup 2V RMS cez tieto 2 dosky. Získať bolo v poriadku upravená tak, aby 1dB, alebo 1,5 dB namiesto toho, čo hlavný čip poskytnúť. OEM zákazníci môžu požiadať o nastavenie zosilnenia krok nastavenie a maximum zisku a minimálny zisk, ale to nie je k dispozícii pre maloobchodných zákazníkov.

Slúchadlá Ovládač (Voliteľný)

Na NJM1109 výrobok môže tiež riadiť slúchadlá priamo. Maximálny výstupný výkon 2 x 440mW. Jeden špeciálny produkt pobočka je NJM2777 založené ovládanie hlasitosti rada, a to je tiež slúchadlo zosilňovač pre tých zákazníkov, ktorí potrebujú analógový potenciometer riešenia, táto doska má externý potenciometer rozhranie. A potenciometer rady je uvedený v súprave a v prípade, ak zákazník potrebovať špeciálne potenciometer konfigurácie, stačí poslať e-mail supportsure-electronics.com ak chcete získať pomoc. K dispozícii sú 2 produkty v produkte pobočky, začal od $4.99 bez slúchadlá zosilňovač fucntion, a plne funkčnú verziu je $24.9.

Stavať pre Vaše Aplikácie

S plne rotačný encoder riešenie, nastavenie hlasitosti by mohli byť uložené v mikro radič. A fade in, fade out funkcia je poskytovaná štandardne. Pripojenie kábla môže byť ľubovoľnej dĺžky od 1 noha-6 stôp, predvolená dĺžka kábla je 8 palcov. Potenciometer riešenie je tiež k dispozícii pre stánkoch aplikácie, zákazník si môže vybrať medzi rotačný encoder riešenia a potenciometer riešenia. Tí, ovládanie hlasitosti dosky začal od $4.99 len a poskytujú veľmi vysokú flexibilitu, okrem modulu konfigurácie všetkých ovládanie hlasitosti dosky mohol pracovať s väčšinou Istí, Elektronika zosilňovača (dosky), a môžu tiež pracovať s väčšinou iných značiek zosilňovače. Poskytujeme tiež infračervené diaľkové ovládanie dosky a bolo to tiež integrovaný s potenciometer alebo rotačný enkodér, a to je len bezproblémový upgrade rotačný encoder kontrolu omamných alebo potenciometer dcéra rada, táto doska je poskytovaná na OEM zákazníkov len pre OEM otázky, prosím pošlite e-mail na supportsure-electronics.com. Určite Elektronika poskytujú plne riešenie s DSP, zosilňovač a moc riešení, obráťte sa na nás alebo našich autorizovaných distribútorov pre viac informácií. Máme širokú škálu riešení na vojenské, priemyselné a medicínske zosilňovače.

5 Rokov Životnosti Výrobku

Určite Elektronika zabezpečiť, aby sa žiadny produkt sa zastaví do 5 rokov. Bluetooth produktov je niečo, čo vždy si krátke výroby život, ale Určite Elektroniky vždy podpisovať dlhodobé zmluvy s dodávateľmi a záruka 5 rokov životnosti výrobku, dokonca aj keď sme naozaj trochu problém je v tom, poskytneme plne pin kódu pin, skrutka skrutka kompatibilné riešenia pre našich zákazníkov.

Štítky: tn led panel, trubice predzosilňovač hifi, m62429, audio hifi zosilňovač, zosilňovač ovládací panel, pre zosilňovač, hotové hifi trubice predzosilňovač, ne5532, dotykový panel ic, zosilňovač rada panel.


  • Č.: AA-AB41147
  • stav: Nové
  • Druh: Logických Obvodov

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]