Sequin Stolové Prestieranie Zlato - 12x108 Palcový Lesk Zlata Stôl Runner-Gold Udalosť Strana navrhne Textílie, Ozdoby na Svadobné party

  • €9.95  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

PREMIUM KVALITA je JEDNODUCHÉ: sequin stolové prestieranie s zlata vyrobené s našou maximálnou starostlivosťou tak, ako vyzdobiť vašu svadbu, narodeniny, party a baby sprcha, ako ste vždy sen. Použitie zlata stôl runner pre zlato strana navrhne znova a znova bez ťažkostí, a to vďaka vysokej hustote sequin stôl runner zlata. Rozsvietiť VAŠE ŠPECIÁLNE VEČERE: Naše lesk zlata stôl runner ponúka trblietavý efekt, ktorý sa chystá urobiť dôležité momenty ešte viac zapamätateľné. Úžasné zlaté sequin pretekárov zdobia Vianoce a deň Vďakyvzdania večere alebo formálne stretnutia vo všeobecnosti. Upgrade vášho interiéru dnes! SKVELÝ DARČEK NÁPAD: one-z-za-druhu zlatý stôl runner, že sa chystá urobiť perfektný darček pre každého interiéru nadšenec. VYČISTITE JU S ĽAHKOSŤOU: Vďaka vysokej kvalite výroby, tieto kovové zlato bežcov na strane dodávky sú absolútne odolné proti škvrnám a ľahko sa čistí. Nemajte strach-Tento stôl dekorácie runner nebude dostať špinavé tak ľahko! Veľkosť:12x108 palcový(30*275cm)

Štítky: vtipné wal košele, led solárne 400 w vám dáva oheň, vrah glute cvičenie, nohy gél silikónový pásik, tkaniny pokrytie hyundai, mini tlačidlá 144 ks, henry ford black auto, masku na skoda octavia 1, henry moore zbierku motýľov.


  • Názov Značky: leezujun

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]