Smartlife 3D Tlač Perá Dizajn Mat Silikónové Kreslenie Mat 3D Tlač Nástroj na Kreslenie Pad Set 3D Tlač Pera Príslušenstvo

  • €7.45  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

sledujte nás na instagram @smartlife_official pre viac mini-aplikácií

3D Tlač Kreslenie Mat

Funkcie

1. Tento Dizajn Mat Patrí Multi-Tvarované Čerpať Šablóny. Vyrobený z vysoko-kvalitného silikónového materiálu, odolné, pevné a stabilné pre nás, na použitie a má dlhú životnosť.

2. Táto Silikónová Podložka je Skvelý Nástroj na Kreslenie pre Vaše 3D Pero! Ak chcete Vytvoriť a Nakresliť 3D Objektov Presné. Je vhodný pre všetkých ľudí, od Detí až po Dospelých, od 3D Pero na Kreslenie Začiatočník 3D Pero na Kreslenie Odborné Umelec.

3. Tento Mat Tepelne Odolný až do 260℃ (499℉), Vhodné pre Všetky Typy 3D Perá a 3D Vlákna. To môže byť použitý opakovane nebude narúšať pod vysokou teplotou.

4. Jednoduché a pohodlné pre nás a čerpať kdekoľvek pomocou tejto Skvelej 3D Nástroje na Kreslenie. Mat obsahuje multi-tvarované čerpať údaje: kruhy, mriežky, trojuholník a obdĺžnikové. Na vytvorenie 3D kreslenie s vysokou presnosťou.

5. 2 Silikónové Prst Caps ako Prezradí, Chrániť Váš Prst Bezpečný z Horúceho 3D Pero Trysiek/Tlač Plastových, Podporu, aby Ste 3D Tlač Oveľa Viac a Hladko.

6. Poznamenal: Táto položka zahŕňala 3D Tlač Kreslenie Pad len, ostatné príslušenstvo demo na obrázku nie je súčasťou dodávky! Špecifikácia Typ Položky: 3D Tlač Kreslenie Pad Súbor Veľkosti: 17x17x0.3(cm)/6.6x6.6x0.1(palce) Materiál: Silikón Hmotnosť:90g rozmery balenia:45*45*38 cm/box hĺbka: 200pcs/Box Balík Hmotnosť: 18 KG Balík v cene: 1 x 3D Tlač Kreslenie Mat 2 x Silikónové Prst Čiapky

Štítky: 3d tlačiarne posteľ pásky, 3d pero šablóny, crealiti vzdať sa 3 pro, 3d tlačiarne tool kit 6, 3d pero šablóny, 3d kreslenie, 3d mat pero, 3d pero, atrament, delta 3d tlačiarne príslušenstvo, 3d tlač orezávanie nástroj.


  • Položka Druh: tampónová tlač
  • Názov Značky: NoEnName_Null

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]