2 ks/veľa Vlk-Stráže Dvere Windows Bezdrôtový Vibrácií Senzor Citlivý Detektor Príslušenstvo pre Domáce Alarm Bezpečnosť proti Vlámaniu Systém

  • €15.66
  • €13.93  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

2 ks/veľa Vlk-Stráže Dvere Windows Bezdrôtový Vibrácií Senzor Citlivý Detektor Príslušenstvo pre Domáce Alarm Bezpečnosť proti Vlámaniu Systém

Obrázok:

Poznámka:

I t nefunguje nezávislosti(senzor Dverí nie bzučiak),pracovať iba s naším domáci alarm systém,jednoduchý na inštaláciu a program na systém.

Tento výrobok kombinuje low-power tilt snímač pohybu dovezené z USA s umelou inteligenciou algoritmy, je 360-stupňový všesmerového senzor, môže zistiť, vibrácie alebo naklonenia v každom smere. Vhodné pre dvere /okná, BANKOMAT, sklo, atď. Kľúčové Vlastnosti:

1:Malé rozmery,jednoduchá inštalácia a zakryť;

2:Low-power electronics;

3:o 360 stupňov a všesmerového detekciu;

4:Voliteľné zisťovanie citlivosti: 4 úrovne

5:CR2450 Li batéria, pohotovostný čas viac ako 3 roky.

6:Inteligentný Detektor Vibrácií s nastavenie citlivosti

7:Vyžarujúce Frekvencia: 433MHz Balík obsahuje:

2 x ZD-03 Bezdrôtový Detektor Vibrácií

To je len Zhoda s Vlk-Stráže series alarm systém. (WM2 IPC316AX JD-11 JD-W06......)

Vlk-Stráže, Všetko Pre Vašu Bezpečnosť Sme radi, náš domov a rodinu. Sú to najlepšie, čo sme mohli na svete. Preto sme v našich silách, aby sa o ne postarať. Od roku 1998, Vlk-Stráže bol spáchaný, na novo home security s jednoduché, inteligentné a jedinečné riešenia.

S viac ako 30 miliónov produkty sa predávajú vo viac ako 145 krajinách, Vlk-Stráže cítiť poctený v ochrane home security a aby sa život lepšie prostredníctvom proaktívneho zastrašovanie.Kompletné Vlk-Stráže smart homWe systému sa pohybuje od bezdrôtové, App riadené budík a automatizácie systém na vzdialené bezpečnosti.

Vlk-Stráže riešenia sa zameriavajú na ľudí túžbu univerzálne a mobilný životný štýl a umožňuje úplné ovládanie, pohodlie a vizuálnej komunikácie priamo na dosah ruky v priebehu niekoľkých minút a jednoduché kroky. Budeme neustále inovovať jedinečný dizajn výrobku, kompletné riešenie a excelentné skúsenosti zákazníkov uspokojiť bezpečnosti dopyt.

Štítky: gsm alarm, alarm systém wifi, alarm b ez p e, alarm systém, tuya alarm senzor vibrácií, alarm vibrácií senzor pár, alarm senzor, 120 db, alarm dverí sa okno, alarm gsm systém.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: VLK-STRÁŽE
  • Vyžarujúce Frekvencia:
  • Farba:
  • Číslo Modelu: ZD-03

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]