Nstallation Facia Dash Mount Výbava Rám Plastového Panelu Držiak Pre 7 Palcový Auto Universal 2 din Rádio Audio Stereo Hlava Jednotky

  • €9.12
  • €8.75  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

escription: Upozornenie: Prosím, byť veľmi opatrní a pozrite si naše fotky a veľkosť, uistite sa, že fotografia sa ukázalo, že je rovnaké, ako by ste chceli. Typ položky: Fascia Druh Materiálu: ABS Farba Meno:Black Umiestnenie:Panel Typ: Double Din Miesto Pôvodu: Čína (pevninská časť)) je to vnútorná veľkosť rámu auta :178*100 mm/180*100mm/178*102mm/180*102mm vonkajšie veľkosť rámu kit je 189*117mm autorádia Inštalácie Výbava Fascia Panel Typ Položky: Fascia Druh Materiálu: ABS Farba Meno: black Umiestnenie:Panel Typ: Double Din (173*98mm alebo 178*102mm) Miesto Pôvodu: Čína (Kontinentálne) Poznámka: (máte na to) 1.Skôr, než uskutočníte nákup, uistite sa, že vaše headunit prichádza s nasledovné 2-DIN veľkosť alebo 1 din veľkosť 2.Pri zadaní objednávky, prosím, povedzte nám svoje auto model s vyrábať rok a vaše auto dvd Vnútorné veľkosť 3.Produkt ponúkaný nie je originálny produkt u výrobcu vozidla. Je potrebné spomenúť vozidiel značiek a modelov v názve a v popise položky, len za účelom objasnenia, v ktorom vozidiel výrobok môže byť nainštalovaný.Aj napriek starostlivej kontrole sa môže stať, urobiť chybu niekedy. Preto, chýb, omylov a pred predaja, sú vyhradené.

Štítky: rádio saab 93, air band rádio súprava urob si sám, airband rádio urob si sám, 10 palcový android auta, hyundai i20 multimediálne, 2 din android carplay, citroen jumper rádio, 7 palcový auto prehrávač, fiat rádio, leory rádio urob si sám.


  • Názov Modelu: 855-5
  • Názov Značky: LEHX

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]