Chrobák Model Auta, Hračky 1/32 S Vytiahnuť Späť Pre Deti Vianočné Darčeky 1967 Zliatiny Diecast Klasické Hračky Zber

 • €6.63
 • €4.31 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Potrebujete ďalšie štýly, môžete kontaktovať zákaznícky servis alebo

1. On-line platby.

2. Prosím, kontaktujte nás pre bankové informácie, bankové úhrady.

1. pokiaľ ide expresného doručenia, ak si vyberiete expresné doručenie režim, prosím, kontaktujte nás na potvrdenie expresné si vybrať (Yunda, Zhongtong, Guotong, Shunfeng, atď.), po zaplatení je platené spolu s náklad, sme sa dodať tovar najneskôr do 72 hodín. Ak neexistujú osobitné okolnosti, budeme vás kontaktovať vopred.

2. Týkajúce sa logistiky, prepravné poplatky sú vo všeobecnosti platí sa na príchodom, a tovar je potrebné vyzdvihnúť na nákladnej stanici. Dodanie logistika je možné vyzdvihnúť zo strany zákazníka (prosím spomenúť, Chenghai nákladnej telefón) alebo môžeme vybrať viac vhodný pre vás (poznámka: Môžeme len pomôcť kupujúci odhad nákladnej tu, skutočné nákladnej je založená predovšetkým na sumu v čase dodania tovaru. Môžeme kontrolovať čas doručenia, ale nemôžeme povedať, že čas príchodu nákladnej stanice. Pochopte prosím, ďakujem)

1. ak kupujúci prevezme tovar, prosím, skontrolujte tovar starostlivo pred personál, logistické a prepravné spoločnosti. Ak vonkajší obal je zistené vážne deformovaný a poškodený, tesniaca páska je rozbité a chybné, a tesniaca páska je neúplné, nie sú zjavné známky byť rozbalený a otvoril. Prosím rozbaliť a skontrolovať ho tvárou v tvár. Ak akákoľvek chyba sa vyskytuje, vám musí rokovať s logistickej spoločnosti uhradiť náhradu tvárou v tvár. Ak to nemôže byť vyriešené, prosím, nie výťah tovaru prvý, kontaktujte nás na nákladnej stanici na vyjednávanie; v opačnom prípade bude tovar prijatý bez námietky po podpise.

2. Sme schopní dodať tovar v mene našich zákazníkov a ísť cez dodávku a prepravu postupy. Prepravné náklady sa platia pri príchode. Pri vyzdvihnutí tovaru, ak existuje akékoľvek poškodenie, nákladné môže byť zaručená. Všeobecne sa odporúča, nie vopred.

1. v zásade nechceme akceptovať vráti. Výrobky môžu byť vymieňané prostredníctvom rokovaní vzhľadom na východiskové problémy s kvalitou, ale prepravné náklady s tým vzniknuté hradí kupujúci, a to po obdržaní vrátené výrobky, budeme výmena tovaru spolu, keď zákazník nakupuje tovar nabudúce. Nemôžeme akceptovať situáciu odosielanie ich spolu, keď ďalšia dodávka je vyrobený. Nákladné hradí zákazník! Musíme informovať našu spoločnosť, Wangwang služby zákazníkom pred odoslaním späť.

2. vzhľadom na špecifickosť hračka produkty, nemôže byť v porovnaní s domácimi spotrebičmi. Preto, všetky hračky výrobky predávané našou spoločnosťou nie je implementovať Tri Záruky politiky. V prípade problémov vzniknutých po použití, naša spoločnosť nenesie žiadnu zodpovednosť, ak v rámci našich spoločnosti možnosti, sme vám pomôcť vyriešiť tieto problémy, ale aj všetky súvisiace náklady vzniknuté hradí zákazník. Špeciálne výrobky musia byť riešené podľa príslušných dohoda medzi náš služby zákazníkom personál a hostí.

3. tieto podmienky nemôžu byť vrátené: vrátenej obal je poškodený alebo neúplný, príslušenstvo výrobku alebo súvisiace informácie nie sú jednotné, unrepaired alebo zmenené bez povolenia, nie používajú alebo skladujú podľa bežné metódy, a nad po-predajný servis obdobie.

1. všetky naše výrobky sa predávajú, sú prísne kontrolovaná kvalita inšpektorov na zabezpečenie kvality výrobku. Avšak, v dôsledku rôznych neistý faktory, naša továreň môže zaručiť len 97%-98% o kvalite výrobku po príchode, 2%-3% je oslobodený od zodpovednosti.

2. Tovar odoslaný našej firmy sú úplne nové. Pred doručením vás budeme zabezpečiť, že výrobok balenie je v dobrom stave a upratané, a vonkajší obal je pevná. Avšak, počas prepravného procesu výrobkov, najmä v niektorých diaľkových miest, jednotlivé výrobky sa môžu poškodený pri preprave (napríklad mierne škrabance spôsobené tým, že jednotlivé zrážok, ako mierna deformácia jednotlivých farebných políčok zabalené vo farbe krabice, atď. Doprava je doplnený tretej strany, logistickej spoločnosti, ktorá je mimo našej kontroly. Zodpovednosť za škody spôsobené pri doprave nebudú hradené nás. Doprava čas je ovplyvnený počasím, vozidlo usporiadanie, dopravné podmienky a ďalšie faktory, a nie je použité ako dôvod na návrat.

3. naše hračky sú dobrá kvalita a nízka cena, a oni stoja peniaze. Niektorí kupujúci pocit, že spracovanie je drsný, chybné, nie je dobré materiálov, nie je to isté, ako si predstavoval, atď., tieto však nie sú problémy s kvalitou, bez ohľadu na to, čo nie je dokonalé, veľmi vyberavý kupujúci prosím ťa, odpusť mi, prosím, zvážte a jasne vidieť pri nákupe, prosím, poraďte nám, ak ste nie sú jasné.

4. Všetky rozmery sú merané manuálne, a chyba 1-2 cm je normálne. Všetky obrázky sú nahrávané. Vzhľadom na inom svetle a zobrazuje, tam bude nejaký farebný rozdiel. Prosím ťa, odpusť mi.

Štítky: chrobák auto hry, 132 model, zlato habesha, Model Auta, ducati hračka, volkswagen beetle model auta, ružová chrobák diecast, vw beetle diecast, pozemné retro, beetl.


 • Kategória: Model Auta
 • Platné veku: Deti 4-6 rokov
 • miesto pôvodu: Chenghai Okres
 • Certifikácia: CE
 • Druh: Auto
 • Režim ovládania: Force control
 • Loď/Vojnová Loď: Iné
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Vekové Rozpätie: > 14 rokov
 • Upozornenie: ZLIATINY
 • Špecifikácie: 15*6.4*7.6 cm
 • Rozsahu: 1
 • Číslo Modelu: 1
 • Čiarový kód číslo: Bugatti-Black
 • Čiarový kód: Áno
 • Materiál: Kov

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]