Ethernet Adaptér Pre Oheň TV Stick RJ45 100Mbps Micro USB 2.0 480 mb / s Free Disk Konverzný Kábel 1M Pre Amazon Požiaru TV Stick

 • €9.86
 • €8.48



 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Ethernet Adaptér Pre Oheň TV Stick RJ45 100Mbps Micro USB 2.0 480 mb / s Free Disk Konverzný Kábel 1M Pre Amazon Požiaru TV Stick

Popis: 1. Rýchlejšie Internetové Pripojenie: RJ45 poskytuje plnej rýchlosti 10/100 mb / s Ethernet výkon, rýchlosť a 480 mb / s, Micro USB 2.0 pre rýchlejšie a spoľahlivejšie prístup na Internet.

2. Praktický Adaptér siete Ethernet: Preťažené bezdrôtovej siete, zlý signál bezdrôtovej siete, č. bezdrôtový router doma, len staré bezdrôtový smerovač podpora 802.11 b. Najlepšie riešenie pre chudobných siete výkon Chromecast a iné TV palice.

3. Plug and Play: Vodič-voľný, nie je potrebné inštalovať žiadne ovládače pre Ethernet adaptér, len plug and play; stačí ho vložiť, a potom môžete. No channel problémy, č frekvencia problémy, žiadne rušenie problémy, č typ zabezpečenia problémy,

4.3.3 ft USB napájací kábel a konektor Micro USB kábel: nebojte sa, ak vaše Ethernet adaptér kábel nie je dostatočne dlhý na visieť vo vzduchu, takže vaše pripojenie Ethernet voľné gravitačne (Poznámka: nezahŕňa sieťovej nabíjačky alebo éter Sieťový kábel)

5. Stabilná Sieť: Podpora Micro USB TV stick, Chromecast Ultra / 3/2/1 / audio, Google Domov Mini, Raspbbery Pi Nula, atď., Ethernet dosiahnuť rýchlejší, stabilnejší prístup na Internet, odstránenie slabého signálu WiFi

Parametre:

Krok 1: Pripojte Chromecast / TV kľúč do vášho TV prijímača HDMI port.

Krok 2: Pripojenie Micro USB konektora do vášho Chromecast / TV Stick. Budete musieť uistite sa, že konektor Micro USB je bezpečne zapojený do vášho Chromecast / TV Stick.

Krok 3: Pripojenie Ethernetového kábla do RJ45 port tejto Ethernet adaptér pre Chromecast.

Krok 4: Zapojte USB kábel do sieťového zdroja napájania.

Krok 5: Užite si Chromecast.

Micro USB port: 480 mb / s;

RJ45 port Ethernet: 10/100 mb / s

USB port: power len, žiadne prenos dát;

Napájanie: 5V / 1A~5V / 2A

Dĺžka kábla: cca 1m/3.28 ft (pre Micro USB kábel a USB napájací kábel)

Zoznam:

MICO na RJ 45 line*1

Spôsoby platby:

Môžete uskutočniť platbu prostredníctvom akejkoľvek metódy vyššie a pls uhradiť do 3 dní po vašej objednávky.

Vaša platba bude overené Koncertlucie.sk do 24h a spracujeme vašu objednávku raz, že je to hotové.

Ak vašej objednávky je zatvorené z dôvodu bezpečnostných dôvodov, budete musieť uplatniť nárok na Koncertlucie.sk. Vrátenie spôsobené storno objednávky, vrátenie zmluvy alebo mediácie budú spracované okamžite, a zvyčajne trvá asi 7-10 pracovných dní dostanú na váš účet.

Poštovné a package: Všetky položky, ktoré budú kontrolované a dobre zabalený pred odoslaním. Objednávky budú expedované do 2-5 pracovných dní po zaplatení je hotové.

Hmotnosť zásielky cez normálny príspevok je obmedzený na 2 kg. Zašleme samostatne, ak hmotnosť je viac ako 2 kg. Zvyčajne to trvá asi 15 - 60 dní a môže byť trochu dlhšie, niektoré vzdialenej oblasti. Môžete rýchlo vybrať spôsob dopravy, ak chcete získať pozemok skôr, a za to budete musieť zaplatiť prepravné.

Odoslať a vrátenie:

Budeme odoslať alebo vrátenie peňazí v prípade, pozemok stratí, poškodí počas prepravy alebo prijímať

nesprávne položky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme.

Spätná väzba: Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu, budeme veľmi ocenil.

Ak je niečo nesprávne, kontaktujte nás prosím najprv pred odchodom spätnej väzby a budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol, kým je všetko v poriadku.

Štítky: tmavé netflix, oheň stick usb, wecast, oheň stick, android stick tv, oheň stick tv, oheň stick lan, premium video, stick tv, hdmi android tv stick wifii.


 • Podpora: Dropshipping
 • Číslo Modelu: Ethernet Adaptér Pre Oheň TV Stick
 • Konektory: USB
 • Prevádzka Systému: /
 • Funkcia: Amazon Požiaru TV Stick Príslušenstvo
 • Diaľkové Ovládanie: NIE je Súčasťou
 • Názov Značky: Rondaful
 • Schopnosť Dekódovať: ŠTANDARD
 • Nahrávanie: No
 • Položka Druh: TV Stick
 • Kapacita Pevného Disku: < 100GB
 • Druh: Normálna

Pridať recenziu

Hodnotenie?




Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]