10Pcs/Set Prírody Prieskum Hračky Deti Explorer Súpravy Vonkajšie Dobrodružstvo Chybu Catcher Auta s Šnúrkou Taška Darček pre Chlapcov, Dievčatá

  • €19.65
  • €14.54  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

10Pcs/Set Prírody Prieskum Hračky Deti Explorer Súpravy Vonkajšie Dobrodružstvo Chybu Catcher Auta s Šnúrkou Taška Darček pre Chlapcov, Dievčatá

Odrážky: 1、Explorer & Chybu Lov Auta: 2-v-1 dobrodružstvo auta, ďalekohľadov, ručného cvok baterka, píšťalka a batoh. Chyba catcher auta, motýľ, čistý, šikovný scooper a opravy kontajner & viewer.

2、Veľký Kmeň Vzdelávacie Hračka: Naša príroda hračka kit poskytuje deťom spôsob, ako sledovať, hmyzu, rastlín a celej prírody jasnejšie. Vaše dieťatko bude milovať, ako dostať svoje ruky špinavé a zároveň rozvíjať svoju myseľ a prstoch. Tento vzdelávací vonkajšie hračka bude cognitively podporu vášho dieťaťa zvedavosť, rozvíjať ich tvorivé duše a pomáhať ich tvorivosť dariť.

3、Preskúmať Magickom Svete: Toto dobrodružstvo balík obsahuje všetko, čo trochu explorer potreby. Vysoko kvalitné ďalekohľad môže deťom pomôcť odhaliť ich okolie. Tento objektív kompas učí deti naučiť nájsť správny smer a polohu na mape alebo v teréne. svetlé baterka môže ľahko priniesť šťastie detí do večera. Každý píšťalka je vybavený ozdobná šnúrka na uniforme tak, že vaše dieťa môže ľahko zavesiť okolo jeho krku.

4、4XMagnification: Na lupu má 4X zväčšením, používané na kontrolu rastlín, hmyzu a skaly. Vhodný pre kempovanie výlety, vonkajšie alebo vnútorné prieskumy, prináša neobmedzenú zábavu. Použitie hmyzu klipy a sieťky chytiť hmyz, ktoré vás zaujímajú. Deti nie je potrebné dotýkať hmyzu. Chyba kolektor môže udržať chyby s tebou na dlhú dobu.

5、Učiť sa od vonkajšieho Sveta: TV a video hry už nie sú potrebné! Majte svoje deti preč z elektronických zariadení a motivovať ich, aby išli vonku. Tento charakter prieskumu auta pomôže deťom objavovať prírodné prostredie a učiť sa od reality.

Špecifikácia:

Zväčšovacie sklo zväčšenie: 4X

Materiál: PP + PMMA

Veľkosť(cca.): 133x63x15mm/5.24 * 2.48 * 0.59 v

Ďalekohľady veľkosť: cca 110 * 115 * 43mm/4.33 * 4.53 * 1.69 v

Ďalekohľady zväčšenie: 5X

Balenie Zoznam:

1* * Lúča Úst Batoh

1*Tri-sekcia Teleskopické Pozorovanie Hmyzu Pohár

1*Hmyzu Chov Pozorovanie Box

1*Ďalekohľady

1*Ručné Lupy

1*2-v-1 Whistle

1*Hmyzu Net

1*Hmyzu Loptu Klip

1*Outdoor guide

1*Ručné Stlačením Self-dobíjacia Baterka

1*Zdarma Simulované Spider

1*Zdarma Simulované Motýľ

Štítky: 18 cm lure, dream catcher na predaj, motýľ catcher, lienka lampa, chyba viewer, lienka zázračné yoyo, chyby f chybu, lienka led, fyzika vzdelávania auta, svorka ocele.


  • Dropshopping: Podpora
  • Vekové Rozpätie: 14 Rokov & Up
  • Tému: Zvieratá & Príroda
  • Certifikácia: USA certifikované (UL)
  • Číslo Modelu: Hračky pre deti
  • Upozornenie: no

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]