Španielsko Tech terapie tecar diathermy stroj SEČ RET Indiba pre úľavu od bolesti

  • €1 164.61
  • €1 106.38  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Popis výrobku, Čo je INDIBA ? INDIBA hlboké krásy proionic starostlivosť o telo systému, ktorý je založený na lekárske štúdie opísal Proionic Systém tak, ako je jedinečný systém, ktorý stimuluje intra a extra cellular iónová výmena obnovenie fyziologických buniek elektrickej aktivity, ktorá umožňuje správnu funkciu buniek. Tento systém, založený na 448 kHz frekvencii, ktorá je kľúčom nášho aktívneho bunkovej terapie, aktivuje biostimulation, stimuluje mikrocirkulácie a podporuje metabolické hyperactivation, pri rešpektovaní bunkovej fyziológie. indiba stroj Na 448 kHz frekvencia zvyšuje ion mobilizácie cez intra a extracelulárnej matrix, že obnovuje priepustnosť bunkovej membrány potenciál. Celulárnej elektrické optimalizuje rovnováhu tkaniva obnovy dodávajú kyslík a živiny, cez prirodzené prekrvenie. Obehového aktivácia (mikrocirkulácie a vazodilatáciu) stimuluje zbraní a fibroblasty činnosť generované kolagénu. Výsledkom je, regeneráciu tkanív podporovať bythe 448 kHz frekvencie.

Názov INDIBA Hlboké Krásy Odstránenie Celulitídy Stroj S Proionic Typ Systému Vysoká frekvencia vykurovacie technológie Frekvencia 448KHZ Režim Vysoká frekvencia režim Liečba rukoväť 2 Rukoväte s 11 liečby tipy Energie Spp: 450VA Res: 220V Príkon AC 110V~220V~50Hz/60Hz hmotnosť Hosť:6,5 kg

lin Čo'sapp : +86 158 1709 1426 Wechat : dailusha_009

Štítky: ubox, indiba, kabát mužov, diathermy, detektor dymu, mecool pro, indiba stroj, rádio malé, ocele cet, prípade umi z.


  • Zdroj Napájania: Suché Batérie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Komoditné Certifikácie Kvality: ce
  • Názov Značky: NoEnName_Null

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]