Vstupenky na koncert Lucie v City Arena Trnava

Nepremeškajte šancu kúpiť si vstupenku na jediný koncert kapely Lucie v roku 2017 na Slovensku! Vstupenky na nezabudnuteľnú hudobnú šou v City Arene sú rozdelené do niekoľkých kategórií:

 

STÁTIE 29 eur (platí pre 4000 miest), po vypredaní sa cena zvýši na 34 eur
Sedenie 2-5, 12-16, 30-33, 43-47 48 eur
Sedenie 6-11 60 eur
Sedenie 34-42      70 eur
VIP státie   75 eur (státie pod stage-om (FOS), hlavný stage až do VIP sekcie – bezprostredný kontakt so skupinou, vstup už od 18:30, rýchly prístup k platenému občerstveniu)
VIP sedenie B2, B5, B7 80 eur (VIP plastové sedadlá, catering)
VIP sedenie B3, B6 120 eur (luxusné kožené sedadlá, catering, darček)

City Arena Trnava koncert Lucie

VIP vstupenky na koncert Lucie

VIP státie za 75€

V cene VIP vstupenky na státie za 75€ je zahrnutý samostatný vstup na koncert (od 18:30) a bezproblémový odchod po koncerte. Kapacita VIP miest na státie je obmedzená, príchod aj odchod zo štadiónu preto budú omnoho komfortnejšie, ako v prípade sektoru obyčajného státia.

Sektor VIP státia sa nachádza priamo pod koncertným pódiom a fanúšikom zaručuje takmer bezprostredný kontakt s členmi kapely Lucie. Časť hlavného stage-u bude vysunutá priamo do sektoru VIP státia. Sektor VIP státia bude mať veľmi jednoduchý prístup k stánkom s plateným občerstvením.

VIP sedenie za 80€

V cene VIP vstupenky na sedenie za 80€ je zahrnutý samostatný vstup na koncert, sedenie na plastovom sedadle, vstup do VIP priestorov s prístupom k prenosu koncertu Lucie na LCD obrazovkách a ľahké občerstvenie (nápoje, studený bufet).

Kapacita VIP miest na sedenie je obmedzená, príchod aj odchod zo štadiónu preto budú omnoho komfortnejšie, ako v prípade sektoru obyčajného státia.

VIP sedenie za 120€

V cene VIP vstupenky na sedenie za 120€ je zahrnutý samostatný vstup na koncert, komfortné sedenie na koženom sedadle, vstup do VIP priestorov s prístupom k prenosu koncertu Lucie na LCD obrazovkách, ľahké občerstvenie (nápoje, studený bufet) a darček od kapely.

Kapacita VIP miest na sedenie je obmedzená, príchod aj odchod zo štadiónu preto budú omnoho komfortnejšie, ako v prípade sektoru obyčajného státia.

Organizátor si vyhradzuje právo zmeny ceny vstupeniek kedykoľvek a bez udania dôvodu.

Všetky typy vstupeniek zakúpite na  Predpredaj.sk.